Terminy realizacji

Natychmiast po złożeniu przez Ciebie zamówienia otrzymasz e-mail z potwierdzeniem złożonego zamówienia i linkiem, w który należy kliknąć. Po otrzymaniu akceptacji zamówienia rozpoczynamy jego realizację, a Ty będziesz na bieżąco informowany o postępie naszych prac.

 

Termin otrzymania paczki = termin wysyłki + czas dostawy

Termin wysyłki wynika z czasu produkcji i wykonania, wybranej formy płatności, podczas gdy czas dostawy zależy od wybranej przez Ciebie formy dostawy.

Czas produkcji / realizacji

Przy każdym produkcie jest podany termin, który opisuje, kiedy produkty mogą zostać przez nas wysłane - od 24 godzin do kilku, czasami nawet kilkunastu dni (w zależności od czasu produkcji). Dokładamy wszelkich starań, aby oferta prezentowana na stronie odpowiadała faktycznej realizacji, może się jednak zdarzyć, że faktyczny czas dostawy się przedłuży - poinformujemy o tym niezwłocznie.

CZAS REALIZACJI- liczony jest w dniach roboczych począwszy od dnia następującego po dniu złożenia zamówienia.

Jeżeli zamawiasz większą liczbę produktów staramy się wysyłać je do Ciebie jak najszybciej dlatego może się zdarzyć, iż każda pozycja będzie docierać etapami.

Forma płatności

Płatność elektroniczna - najbardziej wygodny i bardzo szybki sposób realizacji zamówienia. W godzinach roboczych środki na nasze konto zostaną przelane zazwyczaj natychmiastowo.

Płatność przelewem - czas realizacji zamówienia jest uzależniony od momentu zaksięgowania wpłaty. W zależności od banku standardowo trwa to do dwóch dni roboczych.

Nasza firma nie realizuje wysyłek "za pobraniem".

W okresie od 15 listopad do 31 grudzień występować mogą w drukarni opóźnienia realizacji zamówień spowodowane dużą ilością zamówień w podanym okresie każdego roku. Opóźnienia wynikajace z tego tytułu mogą sięgać 1-5 dni roboczych w zależnosci od rodzaju pracy. W związku z tym nie jest to podstawą składania reklamacji.

 

DRUKARNIA SHORT MEDIA TO TWÓJ PARTNER W BIZNESIE !